Kaliteli yaşamın modern çizgisi

Evren Bayramoğlu Yapı Malz. San. Ltd. Şti. ve Akşahinler Tekstil Ltd. Şti.' nin 25 yılı aşan deneyim ve ortaklığı ile sahip olduğu bilgiyi, tecrübeyi, inşaat aktarmanın gururunu yaşıyor. İnşaat sektöründe ZİH YAPI adıyla yeni ve dinamik bir yapı oluşturarak kaliteli yaşamın modern çizgisi mottosuyla yola çıkan, teknolojik gelişmelere yakından ilgilenen çevre dostu projelerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Firmamızın Balıkesir Altınoluk, Çanakkale Küçükkuyu ve Bursa'da pek çok biten/devam eden projeler mevcuttur. ZİH YAPI müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ilke edinerek özveri ile size hayalinizdeki yaşam alanları oluşturuyor.

Vizyonumuz

Gerçekleştirmiş olduğumuz güvenilir ve garantili satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile sürekli gelişerek sürekliliğimizi oluşturmak, yenilikçi kaliteli ürünler sağlamak ve sektöründe lider olmak.

Misyonumuz

Faaliyet içinde bulunduğumuz İnşaat-Yapı sektöründe, yenilikçi anlayışımızla müşterilerimize her zaman en iyi hizmet ve ürünü sunmak, kalite odaklı hizmet anlayışı, insana ve çevreye değer, hep en iyi ve en güzelini sunma gayreti ile koşulsuz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak…

01. Tasarım

Modern, yenilikçi fikirler ile müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ilke edinen Zih Yapı size hayalinizdeki yaşam alanlarını sunuyor.

02. Proje

Her detayın düşünülerek tasarlandığı projelerimiz, A kalite malzeme ve işçiliğin titizlikle birleştiği noktada hayata geçiyor.

03. Uygulama

Modern ve özgün çizgi, kaliteli malzeme ve usta işçilik ile buluşarak size güven ve huzur dolu bir yaşam kapısı aralıyor.

+1,500 Mutlu Aile